Späť na produkty

Kolekcia Rieslingov

Výber prémiových Rieslingov nemeckých oblastí.
  • Farba: Biele
  • Objem: 0,75 litra

Sekt je vždy taký dobrý ako jeho víno - na sekt Fürst von Metternich je výroba hrozna vybraných rizlingový oblastí celoročne prísne sledovaná a kontrolovaná prostredníctvom pivnicčných majstrov zo Schloss Johannisberg. Iba to nalepšie hrozno je ďalej jemne lisované a šetrne spracované. Svojou kvalitou sa radí medzi najpredávanejšie prémiové značky sektu v Nemecku.

G.H. Mumm Classic Riesling 2014 - tento Riesling CLASSIC je typickým zástupcom Reingauských rizlingov. So svojimi ušľachtilými kyselinami a exotickými ovocnými arómami je ideálnym sprievodcom ázijskej kuchyne alebo morčacích špecialít.

G.H. Mumm Taunusquarzit Riesling 2015 - kamenisté kremičité pôdy ovplyvňujú minerálnu štruktúru a bohatú jemnosť tohto druhu Rieslingu. Dobre vyvážené cukry a svieže kyseliny sa výborne hodia k rybacím úpravám, morským plodom alebo výrazným syrom.

Objem: 3 x 0,75 L
Názov potraviny: šumivé víno/akostné víno
Obsah alkoholu*: 12 %
Alergény: obsahuje siričitany
Krajina pôvodu: Nemecko
* obsah alkoholu vždy uvedený na fľaši výrobku v závislosti od výrobnej dávky.

Cena bez DPH19,08 € bez DPH


22,90 €
Pre veľký záujem je vybraný produkt dočasne nedostupný. Prosím pošlite nám email na hubert@hubertsekt.sk a my Vás budeme radi informovať o jeho najbližšej dostupnosti.
Pôvodná cena všetkých produktov s DPH 27,85 €
Obsah balenia
Podobné produkty